Prezent na mikołajki – drewniane zabawki

Data: 22/11/2017 autor: ZuzuToys

Drewniane zabawki przeżywają swój wielki powrót. Są ekologiczne, kolorowe, solidnie wykonane i przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. Polecamy Wam produkty wykonane z najwyższą starannością!

Drewniane zabawki: chodziki i rowerki

Czterokołowy rowerek Lisek z serii Baby Forest francuskiej marki Janod jest kolorowy, wygodny oraz bezpieczny. Dzięki temu, że para kół z tyłu jest rozstawiona szerzej niż przednia, pojazd jest stabilny i nie sprawia dziecku problemów podczas wsiadania i zsiadania.

 

Drewniany wózek-chodzik z klockami wspiera najmłodszych w trakcie stawiania pierwszych kroków. Służy także do przechowywania skarbów małego odkrywcy świata. W zestawie znajdziesz 30 drewnianych klocków z literami i cyframi, które gwarantują dużo wspólnej zabawy.

 

Do wyboru są również wózki-chodziki bez klocków: Szalony piesek i Szalony królik. Uśmiechnięte, estetycznie wykonane wizerunki zwierząt umilą każdy spacer, a dzięki dzwoneczkom, które przyjemnie brzęczą podczas poruszania się.

Drewniane produkty marki Janod zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów. Wózki i rowerki posiadają gumowe kółka, które zapewniają lepszą stabilność, sprawiają, że jazda na zewnątrz jest łatwiejsza oraz zapobiegają rysowaniu podłogi podczas zabawy w domu.

Prezenty na mikołajki – drewniane kolejki i klocki

Czym różnią się drewniane klocki od plastikowych? Są solidnie wykonane, bezpieczne dla dziecka i mogą mu służyć przez lata. Zestawy składające się z wielu różnych elementów ćwiczą małe rączki, pomagają w rozwoju zdolności manualnych.Uniwersalność drewnianych zabawek pozwala na ich swobodne układanie, tworzenie niezliczonej ilości nowych konstrukcji, dzięki czemu rozwija się dziecięca pomysłowość i wyobraźnia przestrzenna.

Zestaw 100 kolorowych, drewnianych klocków Kubix marki Janod uczy rozpoznawania kolorów i kształtów. Dzięki różnym bryłom, takim jak sześciany, prostopadłościany i stożki, doskonale nadaje się do tworzenia domów, wież i innych budowli. Wpływa na rozwój społeczny dziecka i umiejętność bawienia się w grupie, dlatego zachęcamy, aby nad układanką pochyliło się kilka osób. Zestawy Kamieniczki 1, 2, 3 i 4 marki CuBiKa składają się z kolorowych drewnianych elementów, które cieszą zarówno oczy, jak i ręce. To idealne prezenty dla małych konstruktorów oraz radość i zabawa dla całej rodziny. Przy produkcji zabawek CuBiKa wykorzystano naturalne drewno z Ukrainy i certyfikowane niemieckie farby.

 

Drewniane pociągi: Safari, Farma, Cyrk to zestawy z lokomotywami i wagonikami, które łączą się ze sobą za pomocą magnesów. Wybór postaci, pojazdów i innych elementów scenerii pozwala na tworzenie niepowtarzalnych, pobudzających wyobraźnię historii. Dziecko szybko się nimi nie znudzi! Wszystkie drewniane pojazdy i kolejki z serii Story pasują do siebie, co pozwoli na zebranie znaczącej kolekcji. Zaś rakieta magnetyczna XXL to najbardziej rozpoznawalna zabawka marki Janod. Zestaw składa się z 9 drewnianych elementów, każdy ma wbudowany magnez. Są idealnie dopasowane do małych rączek. Zabawka rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka. Uczy precyzji, kojarzenia kształtów oraz rozwija zdolności manualne.

 

Zabawki z drewna i wikliny dla dziewczynek: wózki, kołyski dla lalek

Piękne, drewniane wózki i kołyski łączą dziecięce wspomnienia współczesnych dorosłych ze nowoczesnym projektowaniem. Wózek Madeleine, wykonany w całości z litego drewna bukowego, powstał z potrzeby piękna oraz zamiłowania do stylu retro. Inspirację dla niego stanowiły wózeczki, jakimi bawiły się nasze mamy i babcie. Ręcznie wykonane z wikliny wózki Colette, Amelie i łóżeczka dla lalek są idealne do kołysania ulubionych dziewczęcych przytulanek. Produkty Petit Landau zostały wykonane w Polsce z doskonałej jakości, naturalnych, certyfikowanych materiałów. Marka pragnie od pierwszych chwil wzbudzać w dzieciach poczucie estetyki i piękna oraz uczyć poszanowania środowiska naturalnego.

 

 

Wózek spacerowy dla lalek Kreke, Akere, kołyska Akima to doskonałe produkty marki Oloka-Gruppe. Każdy z nich został ręcznie wykonany z naturalnych materiałów pochodzących od certyfikowanych dostawców. Zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce, użyto ekologicznego drewna z certyfikatem FSC® oraz wodnej ekologicznej farby, a wypełnienie wózka uszyto z doskonałej jakości bawełny. Zabawki posiadają zaokrąglone krawędzie, antypoślizgowe koła, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci i nie niszczą podłogi.

 

Drewniane zabawki dla chłopców: tor wyścigowy i remiza strażacka

Marka Janod oferuje wiele ciekawych i estetycznie zaprojektowanych zestawów dla chłopców, których zainteresowania krążą wokół samochodów. Tor wyścigowy w walizce to 3 drewniane samochodziki, naklejki z flagami państw, puzzle w kształcie toru wyścigowego oraz pudełko w kształcie trybun, które stanowi element scenerii. Dzieci nie ograniczają żadne schematy działań – tu działa ich wyobraźnia!

 

 

Zestaw drewniany garaż – stacja benzynowa składa się z 8 akcesoriów (m.in. taksówki, radiowozu, skutera z kierowcą, mechanika) oraz kilkupoziomowej stacji obsługi pojazdów. Na dole umieszczona jest myjnia samochodowa, a na dachu – stacja benzynowa. Zestaw remiza strażacka składa się z remizy, będącej jednocześnie kilkupoziomowym garażem, lądowiska dla helikopterów oraz 10 akcesoriów m.in. helikoptera, karetki i wozu strażackiego. Dobra zabawa gwarantowana!

 

 

Zobacz więcej inspiracji: drewniane zabawki

Galeria:

No Comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *