Prezenty na Mikołaja dla dziewczynki

Data: 28/11/2017 autor: ZuzuToys

Nie wiesz, co w tym roku podarować na Mikołaja córce, wnuczce, siostrzenicy czy bratanicy? Odpowiadamy, że warto zainwestować w dobrze zaprojektowane, pomysłowe prezenty. Wybierz takie, które pomogą każdej dziewczynce rozwijać jej pasje i zainteresowania! Oto nasze propozycje.

 

Prezenty na Mikołaja dla dwulatki i trzylatki

Urocze, wykonane z mięciutkiego materiału lalki Metoo z króliczymi uszkami zdobędą serce każdej dziewczynki. Ale jak wiadomo, ulubione zabawki wymagają troskliwej opieki. Ręcznie wykonane wózki, łóżeczka z drewna i wikliny od Petit Landau będą idealne do kołysania ulubionych przytulanek.

Drewniane wózki: wózek-chodzik Szalony piesek oraz wózek-chodzik Szalony królik francuskiej marki Janod, wspierają dziecko podczas stawiania pierwszych kroków. Dodatkowo przydadzą się każdej dziewczynce do przechowywania wszystkich skarbów. Natomiast rakieta magnetycznadrewniany pociąg wspierają rozwój zdolności manualnych, kreatywnego myślenia, wyobraźni oraz kojarzenia kształtów.

Drewnianymi klockami bawiły się nasi rodzice i dziadkowie, a teraz bawią się nimi nasze dzieci. CuBiKa proponuje różne zestawy np. kamieniczkę, która składa się z 10 kolorowych elementów z naturalnego drewna. Klocki stymulują rozwój logicznego i strategicznego myślenia oraz motoryki.

 

Prezenty na Mikołaja dla czterolatki i pięciolatki

Ktoś miał ukochanego misia, z którym nie rozstawał się ani na krok, a dziś wspomina go z sentymentem? Warto zapewnić dzieciom podobnego towarzysza! Dlatego polecamy przytualanki, które najmłodsi będą kojarzyli z beztroską dzieciństwa. Miś Charlie, owieczka Emilly, Sowa, Króliczek, Kotek Milutek – z tymi pluszakami zaprzyjaźni się każda dziewczynka.

Instrumenty muzyczne francuskiej marki Janod (gitara, fortepian, pianino) pozwolą najmłodszym rozwinąć pasje oraz zdolności muzyczne i rytmiczne. A kreatywne zestawy artystyczne do samodzielnego wykonania wspaniale wspomogą kształtowanie się koordynacji oko-ręka, poprawią sprawność manualną, pobudzają kreatywność oraz wpłyną na umiejętność budowania koncentracji u dziecka. Mali twórcy na pewno będą dumni ze swoich dzieł!

W pokoju panuje ciągły bałagan? Nie ma gdzie schować ulubionych gier i zabawek? Warto sprawić dziecku w prezencie kosz, worek lub pudełko na jego skarby. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardzo praktyczne, ale również stylowe. Dwustronny kwadratowy kosz na zabawki Makaszka jest idealny, aby schować w nim ubrania, książki, klocki, gry planszowe, figurki i maskotki.

Krótka Historia Polski to pierwsza obrazkowa książka o historii Polski dla najmłodszych. Pełne szczegółów ilustracje Diany Karpowicz odkryją przed dziećmi wiele ciekawostek i meandry fascynującej wiedzy.

 

 

Prezenty na mikołajki dla sześciolatki i siedmiolatki

Co podarować dziewczynkom, które są bardzo ciekawe wszystkiego, co je otacza? Książki! Na przykład  Co jedzą ludzie?  który opowiada o dziwnych potrawach pochodzących z najdalszych krańców świata. Uwaga, przy tej lekturze śmiech zagwarantowany.
Zabawa w zawody i Poznajemy zwierzaki – układaj, koloruj, poznawaj wydawnictwa Zuzu Toys to wyjątkowe, kreatywne książeczki dla ciekawskich artystów. Dzięki podziałowi każdej strony na 3 części umożliwiają tworzenie coraz to nowych kombinacji. Nie tylko rozbudzają kreatywność, ale również poprawiają sprawność manualną i umiejętność koncentracji dziecka.

 

 

Megasztuczki dla małych magików to wymarzona książka dla wszystkich, którzy chcą się uczyć magicznych sztuczek i poznać najlepsze triki. Dla młodych pasjonatów nauki polecamy Galerie dzikich zwierząt Północ i Południe, pełne pięknych, kolorowych ilustracji przedstawiających tajemniczy świat przyrody oraz książkę Czyj to szkielet, która odsłoni przed najmłodszymi fascynujące tajniki budowy czaszek, rąk, nóg, zębów. Zaś Ludzie to niezwykła publikacja, która pokazuje bogactwo i różnorodność kultur, ras, religii oraz zwyczajów ludzi żyjących na świecie.

 

Prezenty na mikołajki dla ośmiolatki

Chcesz rozbudzić pasje u dziewczynki? Podaruj jej teczki inspiracji: Moda, Taniec lub Najsłynniejsze Obrazy Świata wydawnictwa Zuzu Toys. To kreatywne zestawy oraz pełne ciekawostek książki, które pozwolą najmłodszym poznać historię i docenić różnorodność tych dziedzin.

 

Niezwykłe Historie Mona Lizy to przewodnik po sztuce nowoczesnej. Dzięki ilustracjom inspirowanym twórczością artystów takich jak Gauguin, Picasso i Warhol, publikacja w zabawny oraz interesujący sposób uczy dzieci podstaw historii sztuki.

Granie w karty posiada kilka zalet – pozwala utrwalić znajomość i kolejność cyfr, ćwiczy spryt i spostrzegawczość,  uczy planowania, przewidywania oraz analizy sytuacji – abstrakcyjnego myślenia. Wybierz Sekwencje od francuskiej firmy Djeco, które skutecznie zabiją nudę tak często dokuczającą dzieciom albo grę pamięciową Fantazja. Ta ostatnia ćwiczy zapamiętywanie i wyobraźnię – gracze wymyślają jak najdłuższą opowieść, każda kolejna osoba musi powtarzać ją od początku, uzupełniając o nowy wątek z wylosowanym przez siebie elementem historii. To będzie wyzwanie nie tylko dla naszych pociech!

Puzzle i układanki to także znakomity trening dla mózgu. Dzięki dwustronnym puzzlom Błękitna planeta dziecko pozna kontynenty, państwa i ich mieszkańców, zwierzęta, roślinność oraz budowle z całego świata. A opakowanie w formie walizeczki sprawia, że idealnie nadają się na mikołajkowy prezent!

I dorośli, i dzieci uwielbiają bańki mydlane!  Zestaw Fru Blu do robienia ogromnych baniek zapewni wspaniałą rozrywkę na wiele godzin. A miłośniczkom zabawy na świeżym powietrzu polecamy zestaw Mały ogrodnik, który zawiera metalową konewkę, grabki, łopatkę.

 

Więcej inspiracji: prezenty na Mikołaja dla dziewczynki

No Comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *