Prezent na mikołajki dla 8-latka i 8-latki

Data: 28/11/2017 autor: ZuzuToys

Rezolutny, pełen ciekawości otaczającego go świata, mający własne zdanie – taki w wielkim skrócie jest ośmiolatek. Jaki prezent mikołajkowy dla niego wybrać, by sprostał nie tylko oczekiwaniom małego człowieka, ale także był bodźcem do dalszego rozwoju? Podpowiadamy!

 

Prezent na mikołajki dla 8-letniego chłopca

Znasz takie dziecko, które nie chciałoby czarować? My nie! To właśnie z myślą o małych czarodziejach powstała książka „Megasztuczki dla małych magików”. Dzięki niej opanują aż 25 niesamowitych sztuczek, w tym m.in. wyczarowywanie jajka, sprawienie, by ktoś lewitował albo teleportowanie szklanki soku! Koledzy i koleżanki na pewno zostaną wprawieni w osłupienie. Co więcej, mali magicy zrozumieją także zasady działania wszystkich sztuczek, łącząc przyjemność z pożytecznym, czyli zabawę z nauką praw fizyki.

Majsterkowiczom może przypaść do gustu np. wieża Eiffla z tektury do samodzielnego składania od firmy Leolandia albo dwupłatowiec. Umiejętności manualne pozwoli rozwijać także Super Sand, czyli piasek do modelowania wielokrotnego użytku, w 100% pochodzenia naturalnego!

 

 

Hitem może się okazać także YoYoFactory Night Star LED do szybkiej nauki najprostszych trików. Jest wyposażone w lampki, pozwalające na jeszcze lepszą zabawę, a plastikowe łożysko i system hamulcowy „starburst”, umożliwia szybki powrót yoyo do ręki. Mnóstwo zabawy gwarantowane!

 

Prezent na mikołajki dla 8-letniej dziewczynki

Małe księżniczki, którym bliski jest świat mody, zachwycą się teczką inspiracji Moda, w środku której znajdą aż 15 strojów z różnych epok do pokolorowania  oraz 90 naklejek z dodatkami do strojów, Godny polecenia jest także zestaw kreatywny Haute-Couture Pokaz Mody Mon Petit Art, który zawiera 5 modelek-księżniczek, 2 arkusze naklejek, 2 arkusze akcesoriów i 3 arkusze jedwabnego papieru. To pozwala na wiele, wiele wieczorów kreatywnej pracy polegającej na dekorowaniu modelek i przygotowaniu ich do pokazu! Produkt jest trwały i ekologiczny, spełniający kryteria norm bezpieczeństwa zgodnych z European Toys Directive.

 

 

Manualne zdolności pozwoli rozwijać także origami od firmy Djeco – zestaw 16 gotowych do złożenia, kolorowych origami, które przypominają zwierzęta. W zestawie jest także instrukcja, która wyjaśnia zasady składania modeli krok po kroku.

 

 

Aktywnym ośmiolatkom przypadnie do gustu inspirująca książka „50 rzeczy, które musisz zrobić, zanim skończysz 13 lat”. To niezwykły przewodnik pod postacią notesu z gumką, zawierający aż 50 różnych misji do wykonania. Wśród nich znaleźć można np. budowę domku na drzewie, stworzenie gigantycznej bańki mydlanej, nakarmienie siedmiu różnych gatunków zwierząt i wiele, wiele więcej! Można przyznawać sobie punkty za odwagę i kreatywność, zapisywać zadania, bawić się z przyjaciółmi. To się nazywa prawdziwe odkrywanie świata!

 

Więcej inspiracji:

Prezent na mikołajki dla 8-latka
Prezent na mikołajki dla 8-latki

No Comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *